UAB „Dimela Lietuva“ - Apie mus.

UAB „Dimela Lietuva“ savo veiklą pradėjo 1995 metais Kaune pavadinimu „Dimeli Baltic“. UAB „Dimela Lietuva“ – tai užsienio kapitalo įmonė, kartu su Estijos bendrove „Dimela“ AS bei Latvijos „Dimela Veta“ sudaranti įmonių grupę Pabaltijyje, prekiaujančią veterinariniais vaistais, pašarų priedais bei pašarais.

UAB „Dimela Lietuva“ – tai įmonė, kurioje dirba daug veterinarijos gydytojų dirbusių praktinį darbą ūkiuose, smulkių gyvūnų klinikose. Įgytos žinios ir patirtis mūsų darbuotojams suteikia galimybę būti puikiais konsultantais.

Lietuvos rinkoje mūsų įmonė dirba keliomis kryptimis: Darbas su mūsų labai gerbiamais stambių gyvulių augintojais. Jiems mes visuomet pasiruošę padėti savo konsultacijomis šėrimo, gydymo bei ligų prevencijos klausimais. Mes galime pasiūlyti platų asortimentą pašarų papildų gaminamų įvairiose pasaulio gamyklose „Lantmannen“ (Švedija), „Agres“ (Italija), Prancūzijos (Vitalac). Taip pat tiekiame pieno pakaitalus veršeliams iš daugiametę patirtį turinčio gamintojo „Sloten“ (Olandija). Mūsų veterinarijos gydytojai pasiruošę būti su Jumis padedant spręsti iškilusias problemas. Kartu su veterinarinių vaistų gamintojais tokiais kaip "Pfizer Animal Health", "IZO" bei kitais padėsime susirgusiems Jūsų gyvuliams. Be to mes nuolatos giliname savo žinias ir organizuojame seminarus gyvulių sveikatingumo bei šėrimo temomis.

Galvijų augintojams siūlome informatyvią ūkio analizės paslaugą "Ūkiškas žvilgsnis".

Bendraujame su veterinarijos gydyklomis ir klinikomis. Tiekiame aukščiausios kokybės dietinius bei gydomuosius ėdalus „SPECIFIC“, o iškilus grėsmei augintinio sveikatai, galime pasiūlyti platų asortimentą vaistų, kuriuos gamina "Dechra" , "Pfizer Animal Health","Le Vet. Pharma BV" bei kitos pasaulyje gerai žinomos kompanijos.

Dirbame su veterinarijos vaistinėmis, kurioms tiekiame platų veterinarinių vaistų, pašarų papildų, ir kitų produktų asortimentą.Mūsų vizija: Būti profesionaliu partneriu klientams bei savo veiklos lyderiu Lietuvoje.Mūsų misija: Būti vertingu partneriu netgi patiems reikliausiems veterinarijos gydytojams ir gyvulių augintojams, neapvilti jų lūkesčių maloniai ir informatyviai bendradarbiaujant.Kaip mes dirbame? Atliekame detalų pieno ūkio įvertinimą, teikdami paslaugą "Ūkiškas Žvilgsnis".

Veterinarijos vaistinėms ir klinikoms teikiame informaciją apie mūsų produktus, o užsisakius - pristatome į sutartą vietą.