Istorija

UAB „Dimela Lietuva“ savo veiklą pradėjo 1995 metais Kaune pavadinimu „Dimeli Baltic“. UAB „Dimela Lietuva“ – tai užsienio kapitalo įmonė, kartu su Estijos bendrove „Dimela“ AS bei Latvijos „Dimela Veta“ sudaranti įmonių grupę Pabaltijyje, prekiaujančią veterinariniais vaistais, pašarų priedais bei pašarais.

UAB „Dimela Lietuva“ – tai įmonė, kurioje dirba daug veterinarijos gydytojų dirbusių praktinį darbą ūkiuose, smulkių gyvūnų klinikose. Įgytos žinios ir patirtis mūsų darbuotojams suteikia galimybę būti puikiais konsultantais.

Lietuvos rinkoje mūsų įmonė dirba keliomis kryptimis: Darbas su mūsų labai gerbiamais stambių gyvulių augintojais. Jiems mes visuomet pasiruošę padėti savo konsultacijomis šėrimo, gydymo bei ligų prevencijos klausimais. Mes galime pasiūlyti platų asortimentą pašarų papildų gaminamų įvairiose pasaulio gamyklose „Lantmannen“ (Švedija), „Agres“ (Italija), Prancūzijos (Vitalac). Taip pat tiekiame pieno pakaitalus veršeliams iš daugiametę patirtį turinčio gamintojo „Sloten“ (Olandija). Mūsų veterinarijos gydytojai pasiruošę būti su Jumis padedant spręsti iškilusias problemas. Kartu su veterinarinių vaistų gamintojais tokiais kaip "Pfizer Animal Health", "IZO" bei kitais padėsime susirgusiems Jūsų gyvuliams. Be to mes nuolatos giliname savo žinias ir organizuojame seminarus gyvulių sveikatingumo bei šėrimo temomis.

Galvijų augintojams siūlome informatyvią ūkio analizės paslaugą "Ūkiškas žvilgsnis".

Bendraujame su veterinarijos gydyklomis ir klinikomis. Tiekiame aukščiausios kokybės dietinius bei gydomuosius ėdalus „SPECIFIC“, o iškilus grėsmei augintinio sveikatai, galime pasiūlyti platų asortimentą vaistų, kuriuos gamina "Dechra" , "Pfizer Animal Health", "Le Vet. Pharma BV", bei kitos pasaulyje gerai žinomos kompanijos.

Dirbame su veterinarijos vaistinėmis, kurioms tiekiame platų veterinarinių vaistų, pašarų papildų, ir kitų produktų asortimentą.

SEMINARAI IR PARODOS

Organizuojame vietinės reikšmės seminarus mūsų klientams, suteikiame jiems informaciją apie produktus ir jų teisingą naudojimą.

Dalyvaujame vietiniuose bei tarptautiniuose seminaruose, kaip:

WVC Western Veterinary Congress

FECAVA Congress

Dalyvaujame Tarptautinėse bei vietinėse stambių galvijų ir smulkių gyvūnų parodose.

Tarptautinės parodos:

„Agrofarm 2013“, Rusija

„Eurotier 2014“, Vokietija

„VIV Europe 2014“, Olandija

Tarptautinėse kačių ir šunų parodose Lietuvoje.