Naujienos

SEMINARAS 2019 03 22

Kviečiame į UAB „Dimela Lietuva“ organizuojamą seminarą, kuris vyks 2019 m. Kovo 22 dieną ,,SIESTA“ konferencijų salėje (Pakrantės g. 4, Vareikonių k., Babtų sen., Kauno r.), tema: „MITYBOS REIKŠMĖ GALVIJŲ SVEIKATOS KOKYBEI“.    

Plačiau...

SEMINARAS 2019 03 14

Kviečiame į UAB „Dimela Lietuva“ organizuojamą seminarą, kuris vyks 2019  03  14 d. "Telšių apskrities verslo inkubatorius" konferencijų salėje (Sedos g. 34a, Telšiai).   „GALVIJŲ MITYBOS IR HIGIENOS GERINIMAS - RACIONALŪS SPRENDIMAI ANTIMIKROBINIŲ MEDŽIAGŲ NAUDOJIMUI MAŽINTI"

Plačiau...

Seminaras 2018 12 12

Kviečiame į UAB „Dimela Lietuva“ organizuojamą seminarą, kuris vyks 2018  12  12 d. konferencijų centre „KARPYNĖ“ (Karpynės g. 2, Gabšių kaimas, Raseinių rajonas) konferencijų salėje.   „DEZINFEKCINIŲ PRIEMONIŲ PARINKIMAS KARVIŲ IR OŽKŲ TEŠMENS SPENIŲ DEZINFEKCIJAI“  

Plačiau...

Mokymai Lenkijoje 2018.09.04. - 09.06.

Rugsėjo 04-06 dienomis vykome į mokymus Lenkijoje. Buvome šiltai sutikti "Over Group" atstovų, kurie puikiai pasirūpino mūsų viešnage ir mokymais Lenkijoje. Kelionės metu aplankėme karvių ūkį, kur profesionalūs specialistai pravedė praktinius ir teorinius karvių nagų priežiūros mokymus, panaudojant "Blue Glue" ir "Blue Spray" produktus. Taip pat kelionės metu turėjome galimybę pasigrožėti nuostabiu Vroclavo miestu.  

Plačiau...

Seminaras 2018 03 09

Kviečiame į UAB „Dimela Lietuva“ organizuojamą seminarą, kuris vyks 2018  03  09 d. konferencijų centre „SIESTA“ (Pakrantės g. 4, Vareikonių k., Babtų sen., Kauno r.) konferencijų salėje.   „GYVULIŲ ŠĖRIMO GERINIMAS – RACIONALIOS PRIEMONĖS ANTIMIKROBINIŲ MEDŽIAGŲ NAUDOJIMO MAŽINIMUI“    

Plačiau...

Šunų maistas SPECIFIC

Šunų maitinimo patarimai - Kaip maitinti? Ar maistas turėtų būti vienodas? Ar reikia maitinti šuniuką kitaip, kai jis auga? Šunų maisto SPECIFIC apžvalga. Kokie jo privalumai? Ar jis tinkamas maitinti mažiems šunims, ar tik suaugusiems?

Plačiau...

Kačių maistas SPECIFIC

Kas yra natūralus maistas, maitinimo patarimai, dažniausios šeimininkių klaidos. Kačių maisto SPECIFIC apžvalga. Ar jis tinka tik suaugusioms katėms, ar galima jį duoti ir mažoms?

Plačiau...

COLOQUICK PRODUKCIJA

Imuninė sistema - žingsnis į sėkmę.

Plačiau...

Seminaras -

Kviečiame į UAB „Dimela Lietuva“ organizuojamą seminarą, kuris vyks 2017 05 11d. Kaune, viešbutyje „EUROPA ROYALE KAUNAS“ (Miško g. 11) konferencijų salėje.   „KARVIŲ ACIDOZĖ“, „ VIRŠKINAMOJO TRAKTO SUTRIKIMAI“, „VERŠELIŲ VIDURIAVIMAS“

Plačiau...
1 2