Naujienos

Seminaras 2018 03 09

Kviečiame į UAB „Dimela Lietuva“ organizuojamą seminarą, kuris vyks 2018  03  09 d. konferencijų centre „SIESTA“ (Pakrantės g. 4, Vareikonių k., Babtų sen., Kauno r.) konferencijų salėje.   „GYVULIŲ ŠĖRIMO GERINIMAS – RACIONALIOS PRIEMONĖS ANTIMIKROBINIŲ MEDŽIAGŲ NAUDOJIMO MAŽINIMUI“    

Plačiau...

Šunų maistas SPECIFIC

Šunų maitinimo patarimai - Kaip maitinti? Ar maistas turėtų būti vienodas? Ar reikia maitinti šuniuką kitaip, kai jis auga? Šunų maisto SPECIFIC apžvalga. Kokie jo privalumai? Ar jis tinkamas maitinti mažiems šunims, ar tik suaugusiems?

Plačiau...

Kačių maistas SPECIFIC

Kas yra natūralus maistas, maitinimo patarimai, dažniausios šeimininkių klaidos. Kačių maisto SPECIFIC apžvalga. Ar jis tinka tik suaugusioms katėms, ar galima jį duoti ir mažoms?

Plačiau...

COLOQUICK PRODUKCIJA

Imuninė sistema - žingsnis į sėkmę.

Plačiau...

Seminaras -

Kviečiame į UAB „Dimela Lietuva“ organizuojamą seminarą, kuris vyks 2017 05 11d. Kaune, viešbutyje „EUROPA ROYALE KAUNAS“ (Miško g. 11) konferencijų salėje.   „KARVIŲ ACIDOZĖ“, „ VIRŠKINAMOJO TRAKTO SUTRIKIMAI“, „VERŠELIŲ VIDURIAVIMAS“

Plačiau...

Le vet veterinariniai vaistai

Le vet veterinariniai vaistai jau pas mus!

Plačiau...

VetPlus papildai jau pas mus!

Mes esame oficialūs Vetplus atstovai Lietuvoje. Vetplus papildai - vieni lyderiaujančių rinkoje.  

Plačiau...

ESSENTIAL 6 užlašinamasis tirpalas šunims ir katėms

Essential 6 spot-on yra pirmasis daugiafunkcinis produktas skirtas šunų ir kačių odos priežiūrai. Jo sudėtyje yra vien tik natūralios, aktyvios medžiagos. Šio produkto sudėtis patentuota.

Plačiau...

Dr. Stern produktai

Puikus maistingų ėdalų asortimentas Dr. Stern ėdalai skirti tiek katėms, tiek šunims. Rinktis galite ir sausą ėdalą ir konservus.   

Plačiau...
1 2